Stabim.pl

Apartament ul. Przewóz 34D/13 w Krakowie

AKTRAKCYJNY APARTAMENT WYKOŃCZONY NA BARDZO WYSOKIM STANDARDZIE PRZEZ NASZ ZESPÓŁ W NOWYM BUDYNKU PRZY UL. PRZEWÓZ W KRAKOWIE

CENA MIESZKANIA: 798 420 ZŁ
ZADZWOŃ: +48 607 700 339

Powierzchnia mieszkania: 57,03 m2
Powierzchnia balkonu: 10,20 m2
Piętro: 2/5 z windą
Parking: miejsca postojowe dostępne tylko dla mieszkańców

Apartament znajduje się na drugim piętrze pięciopiętrowego budynku. W jego skład wchodzi kuchnia połączona z salonem, dwie sypialnie oraz łazienka. Mieszkanie jest z rynku pierwotnego, to Ty będziesz jego pierwszym mieszkańcem. Mieszkanie w marcu 2022 będzie wykończone czyli jeszcze przed zakończeniem całej budowy. Z nami masz niepowtarzalną okazję wprowadzić się bezpośrednio po zakończeniu inwestycji.

STANDARD WYKOŃCZENIA

Podłogi: Deska podłogowa klejona Dąb/płytki ceramiczne
Ściany: płytki ceramiczne/beton architektoniczny/farba
Sufity: sufity podwieszane/sufit drewniany w salonie
Klimatyzacja: salon, mała sypialnia, duża sypialnia ze sterowaniem wifi
Meble: kuchenne z blatem dębowym, łazienkowe z blatem dębowym
Stół: wyspa kuchenna wg indywidualnego projektu z blatem dębowym
Biały montaż: Hansgrohe, Franke, Geberit
AGD: Samsung
Drzwi wewnętrzne: Porta Vector B

LOKALIZACJA
ul. Przewóz 34D, dzielnica Podgórze, Kraków

Przystanek komunikacji miejskiej „Rzebika” – 3 minuty pieszo
Pętla tramwajowa Mały Płaszów – 5 minut pieszo
Park Rzeczny Ogród Płaszów – 4 minut pieszo
Biedronka – 4 minuty pieszo
Lidl – 7 minut pieszo
Dworzec „Kraków Główny” – 15 minut tramwajem

APARTAMENTY PRZEWÓZ

Apartamenty Przewóz to kompleks dwóch budynków mieszkalnych z lokalem usługowym i garażem podziemnym położony w dzielnicy Podgórze -Płaszów, przy ulicy Przewóz w Krakowie.

Każdy budynek składa się z 30 mieszkań o powierzchni od ok. 37m2 do 109m2. Na terenie inwestycji znajduje się stacja ładowania samochodów elektrycznych oraz plac zabaw dla dzieci, a teren osiedla jest objęty monitoringiem. Parking na terenie osiedla na miejscach dostępnych tylko dla mieszkańców. Wjazd na osiedla zabezpieczony szlabanem.

WYKOŃCZENIE APARTAMENTÓW STABIM

Wykończenie apartamentów STABIM to coś więcej niż tylko wykończenie wnętrz. Myślimy o każdym najdrobniejszym szczególe aby wszystko perfekcyjnie ze sobą współgrało. Dlatego jako kadra inżynierów z doświadczeniem kontrolowaliśmy każdy etap budowy. Ponadto budownictwo i wykończenia to nasza pasja, a świadomość że mieszkasz w wykończonych przez nas mieszkaniach sprawia nam największą satysfakcje. Przez 3 lata od sprzedaży mieszkania dokonujemy corocznych przeglądów, aby być pewnym, że wszystko jest w 100% sprawne i spełnia twoje oczekiwania.

Przedstawiona oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego oraz innych przepisów prawnych. Przedstawione na niniejszej stronie wizualizacje mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy ułatwiający przyszłym nabywcą mieszkań zorientowanie się w ogólnym wyglądzie wykańczanego mieszkania. Przedstawione wizualizacje nie stanowią oferty w rozumieniu ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny (Dz. U. z 2014 r., poz. 121; ze zm.) i nie są wiążące dla Dewelopera.
Rzeczywisty wygląd produktów, mebli, wizualizacji w tym ich kolor, może różnić się od przedstawionego na wizualizacjach.