ZR16

FASCYNUJĄCA GEOMETRIA LUKSUSU
Nowoczesna rezydencja z funkcją rekreacyjną

Zx204

LUKSUS I PERFEKCJA W NAJLEPSZYM STYLU
Dwukondygnacyjny salon z antresolą

Zx1

EFEKTOWNY MINIMALIZM
Nowoczesna willa z galerią na piętrze

Zx108

MODERNIZM W WYSOKIEJ FORMIE
Ekskluzywna willa z pięknymi tarasami i przeszkleniami

Zx127

PIĘKNO PRZESTRZENI I PRZESZLEŃ
Wspaniała konstrukcja i luksusowe wnętrza

Zx14

HARMONIA PROSTOTY I NATURY
Wspaniała willa z nowoczesną lukarną

Zx154

PIĘKNO PRZESTRZENI I PRZESZLEŃ
Wspaniała konstrukcja i luksusowe wnętrza

Zx158

PERFEKCYJNA FUZJA PROSTOTY I DESIGNU
Reprezentacyjna rezydencja o niebanalnej konstrukcji

Zx159

NIEPOWTARZALNY KSZTAŁT INSPIRACJI
Wykwintna willa o wyjątkowej funkcjonalności

Zx163

SPEKTAKULARNY DESIGN
Efektowna konstrukcja i niezwykły komfort

previous arrow
next arrow
Slider
PALLATIO

POWIEDZIEĆ, ŻE PODCHODZIMY DO KLIENTA W SPOSÓB INDYWIDUALNY TO JAK NIE POWIEDZIEĆ NIC. STWORZYLIŚMY DLA WAS PAKIET USŁUG SZYTY NA MIARĘ – ZA KAŻDYM RAZEM NA NOWO. NIEZMIENNĄ PODSTAWĄ WSZYSTKICH DZIAŁAŃ JEST JEDYNIE NASZE OTWARCIE NA POMYSŁY ORAZ PROFESIONALIZM.
PALLATIO STAWIA PRZED TOBĄ SZEREG MOŻLIWOŚCI, KTÓRE NICZYM PUZZLE BUDUJĄ OBRAZ PRZYSZŁOŚCI. W TYM OBRAZIE NIE MA BRAKUĄCYCH ELEMENTÓW, SĄ TYLKO TE, KTÓRE ROZSZERZAJĄ ZAKRES WIDZENIA.
W RAMACH USŁUGI VISION PROPONUJEMY SPECJALNIE WYSELEKCIONOWANĄ KOLEKCIĘ PROJEKTÓW GOTOWYCH, KAŻDORAZOWO DOPASOWYWANYCH POD NOWYCH WŁAŚCICIELI.
DLA KLIENTÓW CENIĄCYCH SOBIE INDYWIDUALNY CHARAKTER OTACZAJĄCEJ ARCHITEKTURY W PEŁNI WSPÓŁGRAJĄCEJ Z NIMI SAMYMI OFERUJEMY PROJEKT INDYWIDUALNY.
PONADTO OFERUJEMY ARANŻACJĘ WNĘTRZ ORAZ OGRODU W NAJWYŻSZYM STANDARDZIE.
A JAKO KWINTESENCJĘ NIESZABLONOWEGO PODEJSCIA OFERUJEMY USŁUGĘ SUPERVISION – KOMPLEKSOWĄ REALIZACJĘ Z MOŻLIWOŚCIĄ BIEŻĄCEGO PODGLĄDU PRAC Z KAŻDEGO MIEJSCA NA ŚWIECIE.
SPRAWDŹ NAS.

O NAS

Żyjemy coraz szybciej, posiadając coraz mniej czasu wolnego.
Dążymy do perfekcji zawodowej, często rezygnując z własnych przyjemności.
Przecież Chcemy żyć pełnią życia, delektować się życiem rodzinnym oraz pasją.
Aby nasz czas wolny był maksymalnie wykorzystany architektura otaczającego nas świata musi być skrojona pod architekturę naszych potrzeb.
Z tego powodu Stworzyliśmy nieszablonowy produkt premium, wychodzący naprzeciw indywidualnym wymaganiom klienta – PALLATIO.

Pallatio to nie tylko nietuzinkowe projekty domów. Pallatio to marka nowego nurtu w budownictwie luksusowym.
Pioniersko oferujemy kompleksowe urzeczywistnienie marzeń, wymagań, potrzeb oraz wizji klienta. Przeprowadzimy dla Was cały proces inwestycyjny od wyobrażeń przez projekt po trzymane w ręku klucze do wymarzonej posiadłości.

W ramach oferty przygotowano kolekcję starannie dobranych projektów gotowych. Każdy z nich może zostać dostosowany pod indywidualne wymagania. 
Jak wiadomo wybór dający najwięcej możliwości stanowi projekt indywidualny.
Stwierdzenie, że dom luksusowy musi być ogromny zdaje się być nieaktualne. To nie ogrom powierzchni, a funkcjonalność, ergonomia oraz jakość materiałów stała się wyznacznikiem luksusu, bezpośrednio decydując o komforcie korzystania.
Z drugiej strony to właśnie duży dom daje pole do popisu, gdzie można zaszaleć..

LUKSUS WYBORU SPOŚRÓD RZECZY NAJLEPSZYCH

Projekty Pallatio to średnie i duże wille oraz rezydencje, charakteryzujące się reprezentacyjnym wyglądem i doskonałymi, często rozbudowanymi, układami funkcjonalnymi. Ważne role grają tu przestrzeń, światło, nowoczesne kształty, interesujące, nietuzinkowe elewacje i wysokiej jakości materiały. Blask przeszkleń, surowość betonu i kamienia, ciepło drewna – te detale zespolone w idealne kompozycje decydują o designerskim charakterze i świetnym stylu poszczególnych projektów.

PROFESJONALNE WSPARCIE

Budowa wymarzonego, idealnego domu jest pewnego rodzaju wyzwaniem. Krążące stereotypy na temat stosu formalności, niskiej jakości projektów oraz braku odpowiednich ekip budowlanych mogą odroczyć lub nawet całkowicie zniweczyć plany związane z realizacją inwestycji.

W Pallatio zabezpieczono również to spektrum działań, oferując usługę SUPERVISION.
Wyznaczono do tych celów firmą specjalizującą się w realizacji wysokiej jakości inwestycji w formie Inwestora zastępczego – firmę STABIM.

DLACZEGO STABIM - SUPERVISION?

Nieprzypadkowo to właśnie My odpowiadamy za realizację projektów z Pallatio, jesteśmy gwarantem spełnienia wszystkich oczekiwań i założeń wynikających z projektu Państwa przyszłej posiadłości.

Od samego początku działalności stawiamy na nowoczesne i świeże spojrzenie na inwestycje budowlane. Wiemy, że można to robić lepiej stawiając od początku na jakość oraz zadowolenie klienta. W każdej współpracy najważniejsze jest zrozumienie drugiej strony oraz jej oczekiwań. Ciężko pracujemy nad tym, aby nasze działania były zgodne z Państwa oczekiwaniami i całkowicie spełniamy marzenia o własnym domu.

Jako firma udzielamy się w różnych sektorach budownictwa wdrażając innowacyjne rozwiązania do wszystkich procesów budowlanych stawiając na automatyzację oraz minimalizację kroków prowadzących do finalizacji założeń inwestycyjnych.

Tak również jest w przypadku realizacji projektów z pod szyldu Pallatio, gdzie otwartość na nowe rozwiązania pozwala budować wspólną przyszłość lepiej i szybciej.